انتخاب صفحه

مراسم رونمایی از محصولات جدید گروه صنعتی امرسان

مراسم رونمایی از محصولات جدید گروه صنعتی امرسان

مراسم رونمایی از محصولات جدید گروه صنعتی امرسان با حضور جمعی از مسئولان ، نمایندگان فروش این شرکت ، میهمانان خارجی و خبرنگاران حوزه صنعت درتهران برگزار شد.
همایش با خیر مقدم و سخنرانی مدیرعامل گروه صنعتی امرسان حسین پورمحمدی آغاز گردید . وی صنعت لوازم خانگی کشورعزیزمان ایران را یکی از سالم ترین و رقابتی ترین صنایع کشور نامید و ضمن اشاره به تاریخ این صنعت با بیش از ۸۰ سال قدمت پر از افتخار و غرور ملی با یاد کردن از نامهایی مانند عالی نسب، ارج، آزمایش و … علاوه بر نقش پررنگ خود در صنعت ملی و صنعتی شدن کشور تاثیرات آنها را در فرهنگ و سیاست این مرزو بوم گرامی داشت .
پورمحمدی تصریح کرد شرکت صنایع امرسان در بحبوهه انقلاب و جنگ تحمیلی و فضای نابرابر پیش آمده در تامین مواد اولیه و محصول، به حول و قوه الهی و با تلاش فرزندان این مرز و بوم با درایت و تلاش شبانه روزی مهندس فتاحی متولد شد و به ثمر نشست و این شرکت از ابتدا خود را متعهد به ارتقا تولید ملی کشور دانسته و در تمام اتفاقات و مشکلات جبهه اشتغالزایی و تولید ملی را در برابر هجوم تحریمها و محصولات نامرغوب و قاچاق ترک نکرده است و هیچ سالی بدون رشد را نگذرانده است.

untitled78
وی افزود :امرسان هیچگاه خود را در دایره سودآوری کوتاه مدت، تجارت بی پشتوانه، واردات و مونتاژ و کپی کاری محدود نکرده است و تک تک همکاران در گروه صنعتی امرسان با الگو برداری از موسس این شرکت خود را ملزم به نوآوری ، پاسخ به نیاز مشتری، افزایش کیفیت، افزایش خدمات پس از فروش و فراتر از آن اقتصاد کشور، صادارت و جهانی سازی برندی ملی می دانند که کارنامه اولین های امرسان خود گویای این حقیقت است.
وی تاکید کرد : اینکه سی و ششمین سالگرد تولد این فرزند ملت را به شادی نشسته ایم تصمیم گرفتیم این جشن را با اصحاب رسانه و جراید که بی شک دغدغه مندترین اقشار این مملکت در باب غرور ملی و ارتقا برند ملی و آوازه نام ایران و ایرانی هستند شریک باشیم و عهدی تازه با شما برای ایران ببندیم.
وی افزود : امرسان در سی و ششمین سالگرد تولد خود پس از تلاشی وافر در اصلاح رویه ها و فرایندها، به روز رسانی تکنولوژی و طراحی و نوآوری های جدید و ارتقا سطح کیفی به نرم جهانی، پس از سیاست تثبیت قیمت برای چهار سال، ارتقا گرید انرژی اینک همزمان با معرفی محصولات جدید خود ۳۶ ماه گارانتی را به دلیل اطمینان از تلاش و تولید کارگران متعهد ایرانی متواضعانه به مشتریان خود پیشکش می نماید و این آغاز راهی است که خود را بدان ملزم نموده و آن اقتصاد مقاومتی است که همانا اقتصاد درونزا و برونگرا است .
وی تصریح کرد : ما خود را متعهد می دانیم با افزایش کیفیت و توسعه تحقیقات و نوآوری و تکمیل سبد محصولات و سرمایه گذاری در فضای مجازی مطابق باسند توسعه کشور، با رویکردی صادرات محور تا سال ۱۴۰۴ به برندی برتر در منطقه تبدیل شویم.
درانتها پورمحمدی به نمایندگی از گروه صنعتی امرسان از اصحاب جراید و رسانه و جناب اقای طحان پور به عنوان حامی و زبان گویای این حوزه و در شبکه توزیع خیر مقدم عرض و تقدیر و تشکر نمود.
در ادامه محمد طحان‌پور رییس اتحادیه لوازم خانگی ایران به ایراد سخن پرداخت
در این همایش ایشان اشاره به طرح فروش لوازم خانگی با کارت‌های اعتباری تا یک ماه دیگر نمودند .وی با بیان اینکه در این طرح، پول به طور مستقیم به حساب تولیدکننده واریز می‌شود، افزود: تولیدکنندگان باید دفاتر فروش خود را تقویت کنند و هر شرکتی که نمایندگی بیشتری برای فروش کالا داشته باشد، فروش بیشتری با استفاده از کارت‌های اعتباری خواهد داشت.
طحان‌پور در ادامه با بیان اینکه در حال حاضر تولیدکنندگان با مشکلات مختلفی روبه‌رو هستند، توضیح داد: تولیدکنندگان چوب مالیات بر ارزش افزوده را می‌خورند، بازار کشش خرید نقدی ندارد و در این شرایط، هنوز چک اول وصول نشده باید ۹ درصد مالیات بر ارزش افزوده پرداخت کنند.

untitled5
طحان‌پور با اشاره به بالا بودن سود تسهیلات بانکی برای تولیدکنندگان اظهار داشت: سود بانکی به صورت اسمی ۱۵ درصد است اما در نهایت این تسهیلات با نرخ بالای ۲۳ درصد به دست تولیدکننده می‌رسد در چنین وضعیتی تولیدکننده باید بابت مواد اولیه از جمله فولاد به شرکت‌های عرضه‌کننده این مواد، پول نقد پرداخت کند.
وی تصریح کرد: مشکل گرانی مواد اولیه برای تولیدکنندگان وجود دارد ولی نمی‌توانند قیمت تولیداتشان را افزایش دهند، زیرا بازار کشش لازم را ندارد. به گفته وی، اگر فردی سرمایه خود را در بانک‌های داخلی سپرده‌گذاری کند با توجه به وضعیت ربا و سود بالای بانکی می‌تواند سود قابل توجهی را کسب کند که همین مسئله سود بالای بانکی، باعث فلج شدن اقتصاد کشور شده بود و سیستم بانکی به سمت تقویت دلالی حرکت کرده بود که با کاهش نرخ سود مقداری از این مسئله جلوگیری شد.
رئیس اتحادیه لوازم خانگی در ادامه با بیان اینکه برای معرفی کالای با کیفیت درجه یک به مشتریان نمی‌توانیم نام ۱۰ کارخانه را در بین ۱۰۰ کارخانه فعلی ببریم، گفت: با تولیدکنندگان بی‌کیفیت مبارزه می‌کنیم تا جمع شوند، چه دلیلی دارد مردم کالای بی‌کیفیت بخرند برای اینکه در کشور اشتغال‌زایی برقرار باشد؟
وی افزود: اگر تولیدکننده به دنبال دانش و تکنولوژی روز و مشارکت با شرکت‌های خارجی نرود، زمین‌گیر خواهد شد و اگر صادرات‌گرا نباشد هم نمی‌تواند سهم بازار داخل خود را حفظ کند.
طحان‌پور در ادامه از برنامه‌ریزی اتحادیه لوازم خانگی برای متصل شدن اعضای صنف لوازم خانگی به شبکه فروش اینترنتی خبر داد و گفت: تا ۵ سال آینده ۶۰ درصد اصناف در ایران جمع می‌شوند مگر اینکه کالای تولیدی تحت برند عرضه کنند و یا فروشگاه بزرگی شوند و خدمات مناسبی ارائه دهند.
سپس موسس و رییس هیات مدیره و گروه صنعتی امرسان به تشریح عملکرد و برنامه های این شرکت پرداخت.
سلطان حسین فتاحی اعلام کرد: کیفیت بسیار مطلوب و مصرف بهینه باعث شده تا محصولات این گروه صنعتی برچسب انرژی A+++ را بخود اختصاص دهد.
وی گفت : با هدف احترام به نیازهای مشتریان داخل و خارج کشور و همچنین به مناسبت ۳۶ امین سالگرد تأسیس این شرکت ، گروه صنعتی امرسان لوازم خانگی تولیدی خود را با ۳۶ ماه ( سه سال ) گارانتی به بازار عرضه می کند.
وی افزود: ما همواره تلاش داریم تا با توجه به خواست و نیاز مشتریان و همچنین ارایه خدمات و محصولاتی با کیفیت ، هموطنان را به خرید تولیدات ملی تشویق و ترغیب نماییم

4
ایشان افزود: بر اساس آمار و اطلاعات ۳۲ درصد مصرف برق کشور از طریق خانوارها و ۲۸ درصد مصرف برق منازل نیزمربوط به یخچال است.به گزارش تصویر روز وی تاکید کرد: کم مصرف بودن لوازم خانگی به خصوص یخچال ضامن کاهش مصرف انرژی در کشور ونقش مهمی نیز در اقتصاد خانوار دارد.
سلطان حسین فتاحی در ادامه از صدور محصولات این شرکت به کشورهای مختلف جهان خبر داد و گفت: در حال حاضر امرسان با تاسیس دفاتر و مراکز خدمات پس از فروش محصولات خود را به کشورهای عراق ، افغانستان ، تاجیکستان ، ترکمنستان ، سوریه ، لبنان و ارمنستان صادر می کند.
وی اظهارداشت: گروه صنعتی امرسان طی چندین سال پیاپی عناوین مختلفی از جمله حرفه ای ترین کارآفرین کشور، کارآفرین و تولید کننده برتر با اشتغالزایی ۸۶۰ نفر بطور مستقیم و بیش از ۵ هزار نفر بطور غیر مستقیم را در کارنامه خود دارد.
وی تاکید کرد: با توجه به تغییرات ایجاد شده در حوزه کسب وکارهای نوین به ویژه در فضای مجازی در نظر داریم ۲۰ درصد درآمد های شرکت مبتنی بر فناوری اطلاعات باشد.
موسس گروه صنعتی امرسان طی کردن پله های ترقی تولید را حاصل پشتکار و تلاش بی وقفه ، پاسخ به نیاز مشتری ، ایجاد بازار جدید ، تغییر در ذائقه و تقاضای مشتری ، پیشرفت و همگام شدن با تکنولوژی ذکر کرد.
وی معتقد است: خدمات پس از فروش مناسب و مصرف کم و بهینه ی انرژی نیز از پارامترهای مهم صادرات و فروش در سطح بین المللی است .
وی تاکید کرد: با رویکردی صادرات محور بنا داریم تا سال ۱۴۰۴ تولید کننده و برند برتر منطقه در حوزه لوازم خانگی باشیم. همچنین با سرمایه گذاری فراوان در حوزه فضای مجازی قصد داریم ۲۰ درصد درامدهای شرکت مبتنی بر فعالیتهای مبتنی بر فناوری های اطلاعات باشد.
رییس هیات مدیره گروه صنعتی امرسان در ادامه از تکمیل سبد کالاهای لوازم خانگی در این گروه خبر داد.
به گفته وی تولید داخلی برای یک محصول ایرانی ، نیازمند تدارک زیرساخت های مناسب در کنار کیفیت مطلوب همراه با رقابت سالم است که به رضایتمندی مشتری منجر شود. لذا این گروه ضمن مطالعه ، تحقیق بازار ، ایجاد ابزار ها و خط تولید جدید و با هدف تأمین نیازهای هموطنان محترم ، اقدام به تکمیل سبد کالاهای لوازم خانگی کرده است .
وی افزود: امرسان امروز دیگر برند یخچال و فریزر نیست چه بسا که در کنار ارائه یخچال و فریزرهایی در رنگ ها و ابعاد مختلف ، اقدام به تکمیل سبد کالای لوازم خانگی و تولید و عرضه ی دیگر لوازم خانگی همچون لباسشوئی تمام اتوماتیک ، جاروبرقی و اجاق گاز نموده است.
سلطان حسین فتاحی ضمن تأکید دوباره بر اهمیت اقتصاد مقاومتی اشاره اظهارداشت: اقتصاد مقاومتی حرف دل تولید کنندگان ایرانی است که سالها در میان مشکلات متعدد با عشق به اعتلای نام کشور توانسته اند با همت جوانان برومند کشور و استفاده از ظرفیتهای داخلی ضمن رقابت با برندهای خارجی در بازارهای منطقه نیز حضوری درخور داشته باشند.
وی در پایان تاکید کرد: امرسان نیز در سی ششمین سالگرد تولد ، خود را ملزم می داند با تلاشی مضاعف و با وجود همه مشکلات، با امید به ظرفیتهای داخلی جهت حضور این برند ملی و ایرانی در بازارهای منطقه برنامه ریزی و اقدام نماید.

در انتها ضمن رونمایی از محصولات جدید، تولد ۳۶ سالگی و گارانتی ۳۶ ماهگی امرسان به سوالات خبرنگاران پاسخ داده شد .

درباره نویسنده

ارسال پاسخ

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تبلیغات

آخرین دیدگاه‌ها

    جدیدترین ویدیو

    بارگذاری...

    بررسی های اخیر