انتخاب صفحه

زیباترین پارک های تایلند

زیباترین پارک های تایلند

تایلند کشوری با پارک های ملی بسیار زیباست. اگر از این کشور زیبا و ناهمگون دیدن کنید خواهید دید که پارک های ملی تایلند تضاد جالبی در مقابل نواحی شهری بوده که به اکثر هتل ها و مناطق مسکونی نیز نزدیک هستند. پارک ها این شانس را به شما می دهند که طبیعت دست نخورده و وحشی تایلند را ببینید. در ادامه بعضی از زیباترین پارک های ملی تایلند را به ترتیب معکوس می بینید:

۱۰٫ پارک ملی کوری بوری (Kuri Buri)

زیباترین پارک های تایلند

زیباترین پارک های تایلند

این پارک یکی از بهترین مکان ها برای دیدن حیات وحش تایلند، به خصوص فیل ها، شناخته شده است. شما می توانید گله های فیل ها را ببینید که در دریاچه های پا یانگ آب بازی می کنند. پا یانگ به سکو های تماشای مخصوص حیات وحش مجهز شده است. بازدید کنندگان می توانند با ماشین به پارک وارد شوند اما باید با تورهای مخصوص از مناطق حفاظت شده عبور کنند. تورها با وانت یا خودرو های ۴WD انجام می شود. اگر می خواهید شب را بمانید می توانید چادر یا خانه های چوبی اجاره کنید. اگر بین اردیبهشت تا آبان به این پارک بیایید باران زیادی می بارد. خشک ترین ماه ها خرداد و تیر هستند.

درباره نویسنده

وحید

لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است. چاپگرها و متون بلکه روزنامه و مجله در ستون و سطرآنچنان که لازم است و برای شرایط فعلی تکنولوژی مورد نیاز و کاربردهای متنوع با هدف بهبود ابزارهای کاربردی می باشد. کتابهای زیادی در شصت و سه درصد گذشته، حال و آینده شناخت فراوان جامعه و متخصصان را می طلبد تا با نرم افزارها شناخت بیشتری را برای طراحان رایانه ای علی الخصوص طراحان خلاقی و فرهنگ پیشرو در زبان فارسی ایجاد کرد.

ارسال پاسخ

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تبلیغات

آخرین دیدگاه‌ها

    جدیدترین ویدیو

    بارگذاری...

    بررسی های اخیر